Araba kapısı açma

Araba kapısı açma

Araba kapısı açma

Araba kapısı açma işlemlerinizi aracınıza hasar vermeden profesyonel ekibimizle uygulamaktayız.
Çilingir ustası; anahtarı kaybolan ya da kilitli kalan kapıları açmaya çalışan, bozulmuş kilitleri onaran ya da kilitlerin montajını gerçekleştiren kişileri temsil eder.
Aracınızın kapı kilidi bozulduğunda ise sizlere ustaları yardım edecektir. Araç ile ilgili yaşanan kilit problemlerini çözüme kavuşturan bu ustalar, evinizin kilidi bozuk kapısı için çağırdığınız çilingir ustaları ile aynı işlemleri gerçekleştirirler.

Ev, iş yeri ya da araç için uygulanan bu meslek fazlasıyla dikkat gerektiren bir konudur. Bir kişinin çilingir olması için öncelikle bazı kurallara uyum sağlamış olması da beklenir. Bu kurallar ; dikkatli ve sabırlı olmak, sorumluluk sahibi olmak, herhangi bir görme problemi yaşamamak, ellerini doğru şekilde kullanmasını sağlayacak şekilde el işçiliğinin olması ve şekillerle ilgili ayrıntıları algılayabilmek gibi sıralanabilir. Bütün bu kurallara karşın kişinin çilingir mesleğini icra edebilmesi için başlıca güvenilir olması ve el işçiliği yönünden yetenekli olmasıdır. Bu kıstaslara sahip olan kişiler çilingir mesleğini edinebilirler.

Çilingir olmak için resmi bir belge sahibi olmak ise mutlaka gereklidir. Çünkü bütün çilingir ustaları meslekleri itibariyle her tür kilidi yasal yollardan açma yetkisine sahiptir. Bu nedenle çilingir ustalarının resmi belgesinin olması hem sizin hem de bu mesleği icra eden kişinin güvenliğini teminat altına alacaktır. Bu nedenle aracınızın ya da eviniz için çilingire ihtiyaç duyduğunuzda kesinlikle seyyar çilingirlere itibar etmemeye özen gösterin. Çünkü ya da evinizin anahtarını kaybettiğinizde bulunduğunuz şehirdeki resmi bir odaya kayıtlı çilingirden yardım almanız eviniz, aracınız ve sizin güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

Hizmet Bölgelerimiz

Nerede olursanız olun hizmette sınır tanımıyor ve mobilize hizmet sistemi baz alınarak işlemler en hızlı şekilde yapılabiliyor.