Beşiktaş Çilingir

Beşiktaş Çilingir

Beşiktaş Çilingir Servisimiz 7 Gün 24 Saat Kapı Açma Kilit Değiştirme Hizmeti Vermektedir.Çilingir Ekibimiz Motorize Servisi İle 15-20 Dk İçerisinde Adresinize Gelmektedir.Beşiktaş Çilingir Servisimiz Kilit Değişimlerinde Garantili Kilitler Kullanıp Servis Garantiside Sunmaktadır.

Aynı Zamanda Her Türlü Araçlarınızın Kapısını Zarar Vermeden Açıp Kaybolmuş İmmobilizer Anahtarlarınızı Yapmaktadır , Çelik Kasalarınızın ve Para Kasalarınızın Anahtarını Kaybettiyseniz , Digital Kasanızın Şifresini Unuttuysanız Hem Açma İşlemini Hemde Yeni Anahtar Yapma İşleminide Siz Değerli Müsterilerimize Sunmaktayız ,

Çelik Kapıların Zamanla Aşımından Dolayı Düşme yapıyor ise Çelik Kapı Tamiratını Yapılmaktadır , Aynı Zamanda Beşiktaşta Nöbetçi Çilingir Servisimiz Vardır , Beşiktaş Çilingir Servisimiz Tüm İşlemlerini Garantili Yapmaktadır. Beşiktaş Çilingir Servisimiz Artık Nöbetçi Çilingir Serviside Vermektedir Gecenin Saat 00:00 Sabah 07:00 e Kadar Nöbetçi Çilingir Olarak Hizmetinizdedir 

Beşiktaş Çilingir Servisi Neler Yapmaktadır ?

Garantili Kilit Değiştirme
Hasarsız Ev Kapısı Açma
Hasarsız Oto Kapısı Açma
Hasarsız Çelik Kasa Açma
Digital Çelik Kasa Açma
Para Kasası Açma
Garantili Kapı Hidroliği Montajı
Kaybolmuş Oto Anahtarı Yapma
Ofis Kilitleri Montajı
Bina ve Ofis Kapılarına Garantili Kartlı Geçiş Sistemi Montajı
İşyerlerinize Bas-aç Montajı
Asma Kilit Açma
Garantili Tuzaklı Kilit Montajı
Hırsıza Karşı Enget Set Montajı
Garantili Alarmlı Kilit Montajı 
Çelik Kapı Tamiri 
Emniyet Kilit Montajı 
Multılock Kilit Montajı 
Kale Kilit Montajı 
Nöbetçi Çilingir Servisi
 
Hırsıza Karşı Nasıl Önlemler Alıyoruz , Kapınıza Neler Yapıyoruz ?
 
1-Hırsıza Karşı Kapınıza Tuzaklı Kilit , Alarmlı Kilit ve Çelik Korumalı Kilit Takıyoruz 
2-Çelik Rozet Montajı Yapıyoruz 
3-Kapınızı Kastırıp Açmamaları İçin Engel-set Kullanıyoruz
4-Pencelerelerize Alarmlı Kilit Takıyoruz
 
Beşiktaş'ta Nerelere Hizmet Veriyoruz ?
 
Beşiktaş'ın Bütün Mahallerine Hizmet Veriyoruz
Abbasağa Çilingir , Akatlar Çilingir , Arnavutköy Çilingir , Balmumcu Çilingir , Bebek Çilingir , Cıhannuma Çilingir , Dikilitaş Çilingir , Etiler Çilingir , Gayrettepe Çilingir , Konaklar Çilingir , Kuruçesme Çilingir , Kültür Çilingir , Levazım Çilingir , Levent Çilingir , Mecidiye Çilingir , Muradiye Çilingir , Nisbetiye Çilingir , Ortaköy Çilingir , Sinanpaşa Çilingir , Türkali Çilingir , Ulus Çilingir , Vişnezade Çilingir , Yıldız Çilingir gibi Yerlerde Motorize Ekibimiz Sizlere Hizmet Sunmaktadır.
 
Beşiktaş Kilit Değişimi
Kilit değişimiyle ilgili olarak, öncelikle siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek ve uyarmak istiyoruz.

Kilit Değişimi Neden Önemlidir?

Ofisinize ya da evinize yeni taşındığınızda ilk işiniz mutlaka kapılarınızın kilidini değiştirmek olsun!

Maalesef ki yeni taşındığınız ev ve ofisleriniz her türlü istismara açık olabiliyor. Örneğin, anahtarlar kopyalanmış ya da kapı kilidi son derece basit ve emniyetsiz bir model olabiliyor. Sizden önce evde oturan kiracılarda anahtarın kopyası bulunabiliyor.

Bizler, Beşiktaş Çilingir olarak, bir çok markanın kapı kilit değişimlerini yapıyoruz.

Beşiktaş Çelik Kapı Tamiri
Son yıllarda maalesef ki hırsızlık girişimleri giderek daha da artıyor. Hırsızlar, özellikle kapı kilitlerini kırarak ya da kapılara zarar vererek, ev ve işyerlerine kolaylıkla girebiliyorlar.

Beşiktaş Çilingirolarak, hırsızlık girişiminden zarar gören çelik kapılarınızı ve kilitlerinizi tamir ediyor ya da değiştiriyoruz.

Çelik kapılarınızın üzerine güvenlik kilidi, tuzaklı hırsız kilidi vb. güvenlik ekipmanlarını kısa bir sürede montajlıyoruz.

Çelik kapılarınızın güvenli olup olmadığını bizleri arayarak, test ettirebilir; üzücü olaylarla karşılaşmaktan böylelikle kurtulabilirsiniz.

Çelik kapı ve kilit tamir, değişim ve bakım ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Bizler, 7 gün 24 saat, motorlu servis elamanlarımız ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine maksimum 20 dakika içerisinde hizmet götürüyoruz.

Çelik kapı tamiri konusunda profesyonel ekibimiz ile çelik kapılarınızın öncelikle gönye ayarlarını kontrol ediyor, karşılıklarında kayma olup olmadığını öğreniyoruz.

Ardından kilitlerin ve monoblok kilitlerin çalışıp çalışmadığına bakıyoruz.

Tüm kontrollerimize rağmen kapınızda kapanmama, yerine oturmama sorunu devam ediyorsa; kapınızı kasasından söküyor, başka bir yere götürmeden, kilit merkezlerini çıkararak, yenisi ile değiştiriyoruz. Veya kapınızı tamir ederek, sorunu çözüyoruz.

Çelik Kapı Tamiri firması Beşiktaş Çilingir olarak 7/24 hizmet veriyoruz.

Kapı türünüz her ne olursa olsun, kapı tamiri servisimiz, tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize her daim hizmet vermeye hazırız.

Beşiktaşta Kapınızdaki problemin nelerden kaynaklandığını tespit edemiyorsanız; Beşiktaş Çilingir firmamızla iletişime geçebilir ve bizden servis talep edebilirsiniz.