Gayrettepe çilingir

Gayrettepe çilingir

Gayrettepe Çilingir, yıllardır çilingir alanında kendini geliştirmiş, Beşiktaş ilçesi ve tüm mahallelerine hizmet veren 7/24 hizmetlerini aksatmadan gerçekleştiren bir firmadır. Acil durumlarda çekinmeden arayacağınız irtibat numaramız ile mağduriyetinizin süresini minimum süreye indirebiliriz. 
Gayrettepe Çilingir
Daha profesyonel hizmetler sunarak mevcut düzeninize kesinlikle zarar vermez. Motorlu servis elemanlarımız ile sorunlarınızın kaynağını tespit edip çözüme kavuştururuz. Kilitlerinizi kırmak yerine daha farklı çözümler sunarak ekstra masraf yapmamanızı sağlarız.

Gayrettepe Çilingir ’i her türlü kilit sorunlarında arayabilirsiniz. Otomobilinizin kapısını açamadığınız zaman, kapıda kaldığınız ya da anahtarınızı kaybettiğiniz durumlarda Gayrettepe Çilingir’i arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Gayrettepe Çilingir olarak faaliyet gösteren firmamızın asıl mesleği çilingirciliktir. Ekstra veya ek bir iş olarak değil asıl mesleğimiz olarak çilingircilik faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.  Alanında uzman firmaları tercih etmediğiniz sürece ekstra bir masrafa girebilir, güvenliğiniz tehlikeye girebilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak adına alanında uzmanlaşmış ve tavsiye edilen prestij kilit’i tercih edebilirsiniz.

Çilingir faaliyetlerini sürdürmek isteyen birçok firma alanında uzman olmadığı için çoğu zaman kapınızı kırmaya ya da güvenlik açısından sizleri zor duruma sokabilir. Bu gibi durumlar hırsızlara karşı can ve mal güvenliğinizi de tehdit etmektedir. Herhangi bir sebep ile kilit sistemi sorunları yaşıyorsanız firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenli Kilit

Can güvenliğini üst seviyede düşünen kişilerin tercih ettiği bir sistemdir. Bu sistemler kapınıza çelik takviyeli kilit takılması ile mümkündür. Günümüzde birçok insan araştırmak yerine kulaktan duyma bilgiler ile hareket eder. Günümüzde birçok insanın sorduğu ve yanlış bildiği bir konu da açılmayan kapı var mıdır? Açılmayan bir kapı demek sizlerin de herhangi bir sorunda kapıda kalmanız demektir.  Böyle bir sistem kesinlikle yok olmasına karşın çelik takviyeli kilit sistemi mevcuttur.

Çelik takviyeli kilit sistemi, kilit sisteminin en profesyonel halidir. Kapının açılabilmesi için matkap kullanmanız gerekir. Birçok hırsız da matkap kullanamayacağı için kapıyı açmak için çaba sarf etmez. Matkap ile yarım saat kadar uğraştıktan sonra kilit mekanizmasına ulaşılıp, kapılar açılır. Birçok hırsız kapı kilit göbeklerini sökerek ya da kapı arasına levye sokarak esnetme yöntemini kullanır. Çelik takviyeli barel sistemi hangi yollar ile uğraşılırsa uğraşılsın hırsızların açamayacağı bir sisteme sahiptir.