İstanbul çilingir

İstanbul çilingir

İstanbul çilingir servisimiz İstanbul'un tüm semtlerine kesintisiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Prestij kilit tecrübeli çalışanları size bir telefon kadar uzaklıktadır, bize ulaştığınız an itibari ile 15 dakika içerisinde sizlere hizmet sağlamaktayız.

Evimizin ve işyerimizin bir çok yerinde sürekli olduğumuz kapılar zamanla özelliklerini yitirmektedir. Bu sebeple iç ve dış kapılarda değişik problemler ortaya çıkabilmektedir. Özellikle dış kapılarda sürekli olarak kilit sistemlerinde arıza çıkmaktadır. İç kapılarda zamanla pervazlarında ve menteşelerinde problem yaşanabilmektedir.

 Kapı tamircisi olarak gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlardaki tüm kapıları tamir edebilmekteyiz. Aynı zamanda çilingir hizmeti veren firmamız cilingir konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Kapı tamiri nde en sıkıntılı alanların başında kapı kilitleri gelmektedir. Aynı zamanda kapı aksesuarları da sürekli olarak arızalanan ve tamir isteyen alanlar arasında yer almaktadır. Kapı tamircisi olarak firmamız aynı zamanda çok sık arıza yapan bir çok yardımcı elemanı stoklarında bulundurmaktadır. Bu sayede her hangi bir problem ile karşılaştığınızda çok hızlı çözüm bulabilir beklemek zorunda kalmazsınız.

Bizim için en önemli unsurlardan müşterimizin güvenlik ile ilgili konularda hiç beklemeden çözüm bulmasıdır. Güvenlik ile ilgili konularda zaman kaybetmek kimsenin lüksü dahilinde değildir.  Bu sebeple 7/24 çilingir ve kapı tamircisi arıyorsanız şayet size bahsetmiş olduğumuz gibi hızlı hizmet veren ve güvenilir firmaları seçmek zorundasınız.